Zakochani po uszy 3 (187)

telenowela Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Załamana reakcją Tymona na ciążę Sonia nie potrafi się pozbierać. Bartek dowiaduje się, że ona i jego brat się rozstali. Decyduje się jak najszybciej zakończyć związek z Anią i walczyć o ukochaną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Załamana reakcją Tymona na ciążę Sonia nie potrafi się pozbierać. Tymczasem Bartek dowiaduje się, że ona i jego brat się rozstali. Decyduje się jak najszybciej zakończyć związek z Anią i walczyć o ukochaną. Partnerka opowiada mu jednak o tym, co przeżyła z byłym narzeczonym, który zdradził ją tuż przed ślubem. Bartek nie chce jej jeszcze bardziej zranić. Piotr jest podekscytowany faktem, że zostaną z Asią rodzicami. Stara się jak najlepiej przygotować.

Występują

Twórcy

Ładuję...