Echo serca 3 (38)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Uczestniczki imprezy poddają się ostrzykiwaniu botoksem. Wieczorem ktoś przywozi nieprzytomną Lilkę pod szpital. Lekarze stwierdzają u niej wstrząs anafilaktyczny. Magda popełnia poważny błąd.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze Szpitala Północnego. Codziennie mierzą się oni z trudnymi przypadkami medycznymi i pomagają pacjentom w trudnych sytuacjach. Ich życie prywatne także jest pełne wyzwań. Nie brak w nim zarówno radosnych chwil, jak i osobistych dramatów.

W tym odcinku

Przyjaciółki Lilka i Weronika biorą udział w babskiej imprezie. Wszystkie jej uczestniczki poddają się ostrzykiwaniu botoksem. Lilkę dręczą dolegliwości, które próbuje ukryć przed koleżankami. Wieczorem ktoś przywozi nieprzytomną dziewczynę pod szpital. Lekarze stwierdzają u niej wstrząs anafilaktyczny. Nie wiedzą, co go wywołało. Nowe światło na sprawę rzucają badania, które ujawniają obecność DMS we krwi pacjentki. Monika rozpoczyna pracę w szpitalu. Nie podoba się to Magdzie, która zmaga się z licznymi formalnościami związanymi z prowadzeniem przychodni. Martwią ją nie tylko liczne obowiązki, ale też zmiany osobowościowe, które zaczyna u siebie dostrzegać. Wszystko to sprawia, że popełnia błąd, który dla jednego z pacjentów, Dawida, ma tragiczne skutki. Agnieszka przy wsparciu Kazi próbuje umówić się na randkę przez Internet. Znalezienie bratniej duszy okazuje się sporym wyzwaniem.

Występują

Ładuję...