Zakochani po uszy 3 (186)

telenowela Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sonia wyznaje Malwinie, że spodziewa się dziecka. Martwi ją, jak na tę informację zareaguje Tymon. Ten, zgodnie z jej obawami, wpada we wściekłość i chce, żeby dziewczyna usunęła ciążę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Sonia wyznaje Malwinie, że spodziewa się dziecka. Martwi ją, jak na tę informację zareaguje Tymon. Ten, zgodnie z jej obawami, wpada we wściekłość i chce, żeby dziewczyna usunęła ciążę. Sonia wyrzuca go z mieszkania. Kuba za wszelką cenę stara się przekonać Paulę, że jego uczucia do niej są prawdziwe. Ona nie daje jednak po sobie poznać, że zależy jej na chłopaku. Tymczasem Laura i Sylwia szukają kolejnego mężczyzny, którego będą mogły uwieść i zaszantażować.

Występują

Twórcy

Ładuję...