Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1142

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piętnastoletnia Iza widzi, że jej kolega ze szkoły grzebie w śmietniku. Później dziewczyna dowiaduje się więcej o sytuacji ucznia i jego brata - ich ojciec nie żyje, a matka pracuje na dwa etaty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Pewnego dnia piętnastoletnia Iza widzi, że jej kolega ze szkoły grzebie w śmietniku. Patryk zaczyna się tłumaczyć - szuka nowych okazów do swojej kolekcji starych sprzętów, które następnie odrestaurowuje, by dać im drugie życie. Później dziewczyna jest też świadkiem, jak dzieli się kanapkami z młodszym bratem, Kacprem. Gdy zostaje pobity, Iza odprowadza go do domu. Wówczas dowiaduje się więcej o sytuacji uczniów - ich ojciec nie żyje, a matka musi pracować na dwa etaty. Wstrząśnięta nastolatka postanawia zorganizować pomoc w szkole. Patryk każe jednak koleżance wyciszyć sprawę. Jakiś czas później dzwoni do Izy w środku nocy. Prosi, żeby przyjechała jak najszybciej, razem z ojcem lekarzem. Na miejscu znajdują nieprzytomnego Kacpra.

Zobacz także

Ładuję...