Zakochani po uszy 3 (185)

telenowela Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba zwabia do siebie Paulę i wyznaje jej miłość. Zadowolony Tymon pokazuje Soni swój lokal. Nie zauważa jednak, że dziewczyna jest zdenerwowana i smutna. Ze swoich zmartwień zwierza się Malwinie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Kuba pod pretekstem zwabia do siebie Paulę i wyznaje jej miłość. Zszokowana dziewczyna ucieka, ale w końcu dociera do niej, że nie może dłużej okłamywać siebie ani Karola w kwestii swoich uczuć. Zadowolony Tymon pokazuje Soni swój lokal. Nie zauważa jednak, że dziewczyna jest zdenerwowana i smutna. Ze swoich zmartwień zwierza się Malwinie. Ania przedstawia Bartka babci. Starsza pani od razu zauważa, że jest on zakochany w innej dziewczynie.

Występują

Twórcy

Ładuję...