Domisie: Co można zrobić dziś (359)

program dla dzieci  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Amelka i Pysia wyjechały na wakacje. Spędziły kilka dni na działce cioci Uli. W tym czasie Eryk i Bazyli nie sprzątali w domu, nie robili zakupów, nie spełnili też kilku obietnic, które złożyli.

Oglądaj w telewizji

Czw 9.12 5:35
TVP ABClogo

Opis

Przyjaciele Amelka, Pysia, Magda, Bazyli i Eryk to mieszkańcy magicznej krainy Domisiowa. Amelka ma dar opowiadania bajek, Pysia zachęca do śpiewania piosenek, Bazyli zaprasza do gier i rozwiązywania quizów, a Eryk zaznajamia maluchy z multimediami. Sympatyczne skrzaty uczą najmłodszych widzów jak pomagać innym i czym jest prawdziwa przyjaźń. Poprzez zabawę pokazują przedszkolakom świat i przekazują, jak wykonywać proste czynności.

Amelka i Pysia wyjechały na wakacje. Spędziły kilka dni na działce cioci Uli. W tym czasie Eryk i Bazyli nie sprzątali w domu, nie robili zakupów, nie spełnili też kilku obietnic, które złożyli dziewczynkom przed wyjazdem. Wszystko odkładali na następny dzień. Wcześniejszy powrót Pyśki i Amelki wywołał popłoch. Zaczęli wówczas żałować, że nie wzięli się za porządki o wiele wcześniej. Z pomocą Erykowi i Bazylemu przyszli Strachowyj i Czarodziejka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...