Komisarz Alex 14: Wycieczka po śmierć (168)

serial kryminalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Będąca na wycieczce szkolnej uczennica umiera z powodu przedawkowania narkotyków. Klasa i opiekunowie trafiają do komisariatu. Policjanci dowiadują się, że uczniowie byli skonfliktowani.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

Będąca na wycieczce szkolnej uczennica umiera z powodu przedawkowania narkotyków. Klasa i opiekunowie trafiają do komisariatu na przesłuchanie. Wychodzi na jaw, że ofiara została przez kogoś odurzona. Górski ze swoją ekipą rozpoczyna dochodzenie, by znaleźć winnego jej śmierci. Policjanci dowiadują się, że uczniowie byli ze sobą skonfliktowani. Wkrótce podejrzana o rozprowadzanie używek dziewczyna wypada z okna komendy, ponosząc śmierć na miejscu. Ślady wskazują na zabójstwo. Na miejscu tragedii funkcjonariusze znajdują ten sam narkotyk, od którego zginęła pierwsza ofiara. W czasie śledztwa wychodzi jeszcze sprawa szantażu.

Występują

Twórcy

Ładuję...