Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (179)

serial kryminalny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Latoszek chce rozwiązać sprawę zbezczeszczonych grobów. Po analizie ostatniego przypadku policjanci wpadają na nowy trop. Rozpoczynają obserwację. Z niechęcią patrzą na profilerkę Kingę Wilk.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Latoszek zostaje pilnie wezwana do macierzystej komendy w Warszawie. Otwiera się przed nią szansa awansu. Wcześniej jednak chce rozwiązać sprawę zbezczeszczonych grobów. Po analizie ostatniego przypadku policjanci wpadają na nowy trop. Rozpoczynają obserwację podejrzanych. Po klęsce, którą ostatnio ponieśli, Sawicki i Latoszek z niechęcią patrzą na nową współpracowniczkę, niemiecką profilerkę Kingę Wilk. Jej teorie uważają za mgliste i nieprzydatne. Jednak dzięki wskazówkom Kingi Latoszek dociera do celu, przez co naraża się niebezpieczeństwo. Jej życie zależy od tego, czy Kinga i Bruno w porę zorientują się, jaką tajemnicę skrywa Kościarz.

Występują

Zobacz także

Ładuję...