Znaki (6)

serial kryminalny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W Sowich Dołach dochodzi do kolejnego zabójstwa. Jego ofiarą pada Martyna, której ciało zostaje znalezione nad jeziorem. Okazuje się, że dziewczyna zginęła w podobny sposób jak Laura i Patrycja.

Oglądaj w telewizji

Pt 10.12 21:05
AXN Blacklogo
Nd 12.12 0:15
AXN Blacklogo
Nd 12.12 4:05
AXN Blacklogo
Pon 13.12 1:40
AXN Blacklogo

Opis

Do miejscowości Sowie Doły w Górach Sowich przyjeżdża komisarz Michał Trela. Ma objąć stanowisko komendanta policji. Razem z nastoletnią córką Niną zatrzymują się w gospodarstwie agroturystycznym, prowadzonym przez aspirant Adę Nieradkę i jej męża Błażeja. Niebawem jego życie nieoczekiwanie się komplikuje.

W tym odcinku

W Sowich Dołach dochodzi do kolejnego zabójstwa. Jego ofiarą pada Martyna, której ciało zostaje znalezione nad jeziorem. Dziewczyna zginęła w podobny sposób jak Laura i Patrycja. Pewien profesor chce kupić od Radka przedmioty, które znalazł w dawnej sztolni. Ksiądz Roman próbuje odgadnąć, kogo dotyczą notatniki, pozostawione przez dawnego proboszcza. Policja przeszukuje dom Piotrowskich. Komisarz Trela nie znajduje jednak niczego ważnego. Próbuje dowiedzieć się, gdzie są zaginione pieniądze. Targosz próbuje oczyścić się z podejrzeń. Próbuje zrzucić winę za kradzież pieniędzy na Patrycję. Tymczasem okazuje się, że obrażenia Błażeja mogą być poważniejsze, niż się wydawało. Ada postanawia jednak pozwolić zostać mu w domu. Agata podrzuca Radkowi połowę pieniędzy, które znalazła w torbie Kasi. Nadzór nad śledztwem przejmuje inspektor Osińska z Centralnego Biura Śledczego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...