Znaki (4)

serial kryminalny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Radek i jego ojciec podczas przeszukiwania ziemi ze sztolni znajdują niemieckie dokumenty. Ksiądz Śmigielski poznaje okolicę Sowich Dołów. Trafia na łąkę, na której znajdują się krzyże pokutne.

Oglądaj w telewizji

Śr 7.06 3:45
AXN Whitelogo
Czw 8.06 2:35
AXN Whitelogo
Czw 8.06 6:20
AXN Whitelogo
Nd 18.06 2:50
AXN Whitelogo
Pon 19.06 3:40
AXN Blacklogo

Opis

Do miejscowości Sowie Doły w Górach Sowich przyjeżdża komisarz Michał Trela. Ma objąć stanowisko komendanta policji. Razem z nastoletnią córką Niną zatrzymują się w gospodarstwie agroturystycznym, prowadzonym przez aspirant Adę Nieradkę i jej męża Błażeja. Niebawem jego życie nieoczekiwanie się komplikuje.

W tym odcinku

Radek i jego ojciec podczas przeszukiwania ziemi ze sztolni znajdują niemieckie dokumenty. Ksiądz Śmigielski z pomocą Sobczyka poznaje okolicę Sowich Dołów. Trafia na łąkę, na której znajdują się krzyże pokutne. Tam też znajduje tajemnicze notatniki, w których opisani są mieszkańcy miasteczka. Tymczasem Jonasz włamuje się do domu Bławatskiej. Znajduje u niej dokumenty związane z nazistowskim kompleksem Riese. Trela odkrywa, że niedawno zmarła kobieta planowała ucieczkę z Sowich Dołów. Razem z Adą ponownie rozpatruje sprawę zabójstwa Laury. Zainteresowanie śledczych budzi Robert, były chłopak dziewczyny i syn burmistrza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...