Echo serca 3 (37)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł ma nowotwór piersi. Nie zamierza jednak poddawać się mastektomii. Beata także cierpi na raka piersi. Agnieszka wykorzystuje jej podejście, by przekonać mężczyznę do operacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze Szpitala Północnego. Codziennie mierzą się oni z trudnymi przypadkami medycznymi i pomagają pacjentom w trudnych sytuacjach. Ich życie prywatne także jest pełne wyzwań. Nie brak w nim zarówno radosnych chwil, jak i osobistych dramatów.

W tym odcinku

Na oddział chirurgii zgłasza się 30-letni kulturysta Paweł. Został tu skierowany ze względu na złośliwy nowotwór piersi i ma przejść zabieg obustronnej mastektomii. Nie zamierza jednak poddawać się operacji. Nie może pogodzić się z tym, że zdiagnozowano u niego typowo kobiecą chorobę. W tym samym czasie do szpitala trafia Beata, która także cierpi na raka piersi. Zmiany wykryła u siebie przypadkiem podczas zajęć z kamerą termowizyjną. Kobieta nie ma środków na chemioterapię celowaną, domaga się więc, żeby przeprowadzono u niej mastektomię. Agnieszka wykorzystuje jej podejście, by przekonać Pawła do operacji. Andrzej, który wciąż nie pogodził się śmiercią Ewy, przechodzi poważny kryzys. Czuje, że jego życie straciło sens. Niespodziewanie z pomocą przychodzi mu Natasza.

Występują

Twórcy

Ładuję...