Zakochani po uszy 3 (182)

telenowela Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po informacji o ucieczce Sylwii z więzienia Piotr boi się o bezpieczeństwo swoich bliskich. Kuba ciągle wykorzystuje kamerkę umieszczoną przez Paulę w jego mieszkaniu do wyznawania miłości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Po informacji o ucieczce Sylwii z więzienia Piotr boi się o bezpieczeństwo swoich bliskich. Okazuje się, że dziewczyna prawdopodobnie cały czas przebywa w Krakowie. Kuba ciągle wykorzystuje kamerkę umieszczoną przez Paulę w jego mieszkaniu do wyznawania dziewczynie miłości. Pani Jola jest pod wrażeniem wytrwałości chłopaka, a Laura chce go jak najszybciej poderwać. Pomiędzy Tymonem a Bartkiem ponownie dochodzi do kłótni o Sonię. Jej świadkiem jest Ania. Partner decyduje się powiedzieć jej o swoich uczuciach. Tymczasem wskutek nieporozumienia Paweł zaczyna podejrzewać, że Bartek jest gejem.

Występują

Twórcy

Ładuję...