Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (178)

serial kryminalny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Dziewczyna Bruna wyjeżdża na narty ze znajomymi. Rozłąka ma oczyścić atmosferę w ich związku. W tym czasie Sawicki i Latoszek otrzymują nietypowe zadanie. Chodzi o sprawę zbezczeszczenia grobu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Dziewczyna Bruna Sawickiego wyjeżdża na narty ze znajomymi. Krótka rozłąka miała oczyścić atmosferę w ich związku, ale kiedy rozmawiają przez telefon, sytuacja nadal jest napięta. W tym czasie Sawicki z Latoszek otrzymują nietypowe zadanie. W podwrocławskim miasteczku ktoś próbował ukraść szczątki kobiety pochowanej na tamtejszym cmentarzu. Był to już drugi przypadek zbezczeszczenia tego samego grobu. Kiedy policjanci zagłębiają się w sprawę, okazuje się, że do tego typu zdarzeń dochodziło wcześniej i to na dużo większą skalę. W prasie i na portalach pojawiają się artykuły o wampirze cmentarnym, ochrzczonym przydomkiem Kościarz. W śledztwo zostają zaangażowani wszyscy członkowie wydziału.

Występują

Zobacz także

Ładuję...