Niesamowity świat Gumballa: Walka (172)

(The Amazing World of Gumball: The Fight)

serial animowany Niemcy/​Irlandia/​Wielka Brytania 2012

W skrócie

Króliczka Anais obawia się, że Tina Rex uczyniła sobie z Gumballa cel docinków. Postanawia coś z tym zrobić, jednak nie pomaga, lecz doprowadza do walki. Gumball decyduje się na ucieczkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dwunastoletni Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci, takich jak banan, T-Rex czy fistaszek cheerleaderka. Ojciec Gumballa jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Ich dzieci to właśnie Gumball - niebieski kot z gigantyczną głową, Anais - 4-letnia genialna króliczka i Darwin - udomowiona złota rybka, która stała się częścią rodziny, gdy wyrosły jej nogi. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody oraz ciągle wpada w tarapaty. A to musi uciekać przed gigantycznym T-Rexem, a to robot przejmuje jego osobowość, a raz też przebiera się za cheerleaderkę i robi szpagaty, aby zaimponować dziewczynie swoich marzeń. "Niesamowity świat Gumballa" to wizualnie przełomowy serial, który łączy animację 2D, 3D z realną scenerią.

W tym odcinku

Króliczka Anais obawia się, że Tina Rex uczyniła sobie z Gumballa cel docinków. Postanawia coś z tym zrobić, jednak nie pomaga, lecz doprowadza do walki pomiędzy nim a Tiną. Kiedy Gumball decyduje się na ucieczkę zamiast stanąć do rywalizacji, Tina rusza za nim w pogoń. Tymczasem pani Watterson zauważa, że jej syn został pobity.

Zobacz także

Ładuję...