Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1134

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał cierpi na zaburzenia lękowe i napady padaczkowe. Przyczyny ataków nie są znane lekarzom. Przez splot nieoczekiwanych wydarzeń poznaje Ewelinę, dzięki której ma szansę otworzyć się na świat.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Michał cierpi na zaburzenia lękowe i napady padaczkowe. Przyczyny ataków nie są znane lekarzom. Z tego powodu mężczyzna staje się więźniem we własnym domu, nie może nawet pracować czy spotykać się ze znajomymi. Całe dnie spędza przed komputerem, nie radząc sobie z podstawowymi obowiązkami domowymi. Wszystko się zmienia, kiedy matka Michała łamie nogę. Pod nieobecność jej partnera syn sam musi uporać się ze wszystkimi czynnościami w mieszkaniu, wiążącymi się również z wychodzeniem z domu. W osiedlowym sklepie poznaje Ewelinę, dzięki której ma szansę otworzyć się na świat.

Zobacz także

Ładuję...