Policjantki i Policjanci (638)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Kilku chłopców detonuje granat. Zuza i Wojtek jadą na osiedle, którego mieszkanka widziała w nocy mężczyznę przenoszącego zagadkowe skrzynie. Wojtek odbiera tajemniczy telefon. Udaje się na lotnisko.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy policjantów patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste funkcjonariuszy i ich codzienne problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Komendant Jackowska informuje, że w mieście doszło do eksplozji. Grupa chłopców zdetonowała granat. Sprawcy w ciężkim stanie trafili do szpitala. Zuza i Wojtek jadą na osiedle, którego mieszkanka widziała w nocy podejrzane zachowanie swojego sąsiada. Mężczyzna przenosił tajemnicze skrzynie. Kowal i Niedźwiecki zajmują się też sprawą człowieka, który usiłuje popełnić samobójstwo. Incydent ma związek z wcześniejszym wybuchem. Po służbie Wojtek odbiera tajemniczy telefon, po czym udaje się na lotnisko. Drawską czeka zaskakująca rozmowa z Zuzą. Beata składa Zapale propozycję, która może odmienić jego życie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...