Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1133

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Łukasz wraca do domu z misji wojskowej na Bliskim Wschodzie. Zaczyna dziwnie się zachowywać. Nie chce skorzystać z pomocy psychologa. Jego żona Agnieszka podejrzewa, że doznał traumy podczas misji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Agnieszka tworzy szesnastoletni związek z żołnierzem Łukaszem. Wychowują razem dwójkę nastoletnich dzieci: Majkę i Krystiana. Pewnego dnia mężczyzna wraca do domu z misji wojskowej na Bliskim Wschodzie. Zaczyna dziwnie się zachowywać i nie potrafi poradzić sobie z otaczającą go rzeczywistością. Żonę szczególnie niepokoi fakt, że leki przepisane przez psychiatrę nie przynoszą efektów, a wojskowy nie chce skorzystać z pomocy psychologa. Zamierza bowiem sam rozwiązać swój problem. Niestety, działania Łukasza negatywnie wpływają na relacje rodzinne. Agnieszka podejrzewa, że mąż doznał traumy podczas misji. Zaskakuje ją informacja o złożeniu przez niego papierów rozwodowych.

Zobacz także

Ładuję...