Echo serca 3 (36)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Na oddział trafia Kuba, który wdał się w bójkę z ochroniarzem w klubie. Jest agresywny i awanturuje się z personelem. Monika nadal wymaga hospitalizacji. Sowiński coraz lepiej się z nią dogaduje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze Szpitala Północnego. Codziennie mierzą się oni z trudnymi przypadkami medycznymi i pomagają pacjentom w trudnych sytuacjach. Ich życie prywatne także jest pełne wyzwań. Nie brak w nim zarówno radosnych chwil, jak i osobistych dramatów.

W tym odcinku

Na oddział trafia Kuba, który wdał się w bójkę z ochroniarzem z klubu. Jest agresywny, awanturuje się z personelem, a w końcu wypisuje na własne życzenie. Tydzień później w szpitalu zjawia się jego dziewczyna Julia, która skarży się na silne bóle brzucha. Pacjentka jest pielęgniarką i podejrzewa, że to zapalenie wyrostka robaczkowego, ale lekarze stwierdzają ciążę pozamaciczną. Niebawem wychodzi na jaw tajemnica młodej kobiety, która tłumaczy napastliwe zachowanie jej chłopaka. Ranna w czasie strzelaniny w pociągu Monika nadal wymaga hospitalizacji, ale czuje się coraz lepiej. Koledzy Sowińskiego uważają, że ocaliła mu życie, a doktor coraz lepiej dogaduje się ze swoją wybawicielką. W związku z powrotem Magdy do pracy Agnieszka czuje, że wkrótce pożegna się ze stanowiskiem. Dyrektor szpitala ma wobec niej inne plany.

Występują

Twórcy

Ładuję...