Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1132

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hanna poznaje brata Mai i wpada mu w oko - z wzajemnością. Obdarowuje Marcela prezentami i zabiera do ekskluzywnych lokali. Nie wie, że mężczyzna wykorzystuje majętne kobiety, by żyć na ich koszt.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Maja uczestniczy w wypadku. Zostaje potrącona przez jadącą na rowerze Hannę, która w ramach przeprosin zaprasza poszkodowaną na kolację. Kobiety przypadają sobie do gustu. Jakiś czas później Hanna poznaje brata Mai i wpada mu w oko - z wzajemnością. Obdarowuje Marcela prezentami zabiera do ekskluzywnych lokali. Niespodziewanie Maja odkrywa, że zajmuje się on czymś zupełnie innym niż przypuszczała. Jego biznes nie jest związany z pracą na budowie, ale z podrywaniem majętnych kobiet. Dziewczyna martwi się, że brat zamierza wykorzystać jej nową przyjaciółkę.

Zobacz także

Ładuję...