Designated Survivor 2 (11)

(Grief)

serial kryminalny USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po przeciągającym się rozżaleniu ludzie ze środowiska prezydenta radzą mu, aby spotkał się z psychoterapeutą, który pomógłby w pogodzeniu się ze stratą. Hanna i Aaron uczestniczą w delegacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Thomas Kirkman (Kiefer Sutherland) to amerykański polityk, który zostaje wskazany jako "wyznaczony do przeżycia". Gdy wyżsi od niego rangą urzędnicy giną w wybuchu, zajmujący dotychczas stanowisko sekretarza ds. budownictwa i urbanistyki mężczyzna zostaje prezydentem. Kirkman stara się rozwiązać zagadkę ataku terrorystycznego, w którym zginęło wielu jego kolegów po fachu. Jednocześnie boryka się z wieloma innymi problemami - m.in. z brakiem doświadczenia i przygotowania do radzenia sobie na tak wysokim stanowisku. Amerykański serial stworzył David Guggenheim. Był on emitowany w telewizji ABC, a później pojawił się w Netfliksie.

W tym odcinku

Po dziesięciu tygodniach zmagań z żałobą prezydent daje się namówić przez swój sztab do spotkania z terapeutą, aby spróbować uporać się ze stratą. Aaron i Hanna wyjeżdżają w służbową podróż na Kubę, lecz nie wszystko przebiega zgodnie z planem.

Występują

Twórcy

Ładuję...