Domisie: Zapalenie gardła (369)

program dla dzieci  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Pysia ma zapalenie gardła i leży w łóżku. Chce, by Amelka pozwoliła jej wstać. Bazyli idzie zbierać szczaw. Bardzo się męczy i postanawia odpocząć. Kładzie się w mokrej trawie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przyjaciele Amelka, Pysia, Magda, Bazyli i Eryk to mieszkańcy magicznej krainy Domisiowa. Amelka ma dar opowiadania bajek, Pysia zachęca do śpiewania piosenek, Bazyli zaprasza do gier i rozwiązywania quizów, a Eryk zaznajamia maluchy z multimediami. Sympatyczne skrzaty uczą najmłodszych widzów jak pomagać innym i czym jest prawdziwa przyjaźń. Poprzez zabawę pokazują przedszkolakom świat i przekazują, jak wykonywać proste czynności.

Pysia ma zapalenie gardła i leży w łóżku. Chce, by Amelka pozwoliła jej wstać. Tymczasem Bazyli idzie zbierać szczaw. Bardzo się męczy i postanawia odpocząć. Kładzie się w mokrej trawie. Nie zważa na przestrogi Żabci i Żabusia. W efekcie zaczyna męczyć go katar. W Domisiowie pojawia się kolejny pacjent. Strachowyj prawie nie może wyć. On też leżał na trawie i chrupał lód. Bubo leczy go mlekiem z miodem. Na szczęście jemu to pomaga, ale Bazyli i Pysia muszą spotkać się z lekarzem. Amelka idzie z receptami do apteki, a w odwiedziny do chorych przychodzi Eryk.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...