M jak miłość | odc. 1501

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nina przechodzi załamanie nerwowe. Kontaktuje się z Asią i oznajmia zdezorientowanej dziewczynie, że dziecko udało się uratować. Załamana Chodakowska oddaje Krajewskiemu pierścionek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Nina przechodzi załamanie nerwowe. Wmawia sobie, że nadal jest w ciąży. Kontaktuje się z Asią i oznajmia zdezorientowanej dziewczynie, że dziecko udało się uratować. Załamana Chodakowska oddaje Krajewskiemu pierścionek. Mężczyzna jest przekonany, że za wszystkim stoi Michał. Tymczasem do Asi z wizytą przyjeżdża ojciec, Adam. Obaj adoratorzy próbują zyskać jego przychylność. Leszek oznajmia mu, że zamierza ożenić się z jego córką. Tarnowski jednak daje mu do zrozumienia, że to Michał wydaje mu się lepszym kandydatem. Marcin wciąż pracuje z Jakubem. Ratują z opresji Olę Łęcką, która została porwana przez handlarzy ludźmi. Energiczna i obdarzona silnym charakterem dziewczyna robi na nich spore wrażenie. Postanawiają jej pomóc i proponują jej posadę sekretarki w agencji. Kamil kontynuuje swoje śledztwo. Odkrywa powiązania między Olkiem i Olewiczem. Domyśla się, że to młody lekarz odpowiada za zniknięcie Artura. Tymczasem doktor Chodakowski zajmuje się nową pacjentką. Operuje słynną tancerkę, która doznała poważnego urazu nogi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...