Leśniczówka (203)

telenowela Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maryna dziękuje Poli i Katarzynie za pomoc w przygotowaniu kosmetyków na targi eko. Przeprasza siostrę, że w nią zwątpiła. Jacek prosi Magdę, by ze względu na jego matkę przyszła do ośrodka na obiad.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Maryna dziękuje Poli i Katarzynie za pomoc w przygotowaniu kosmetyków na targi eko. Przeprasza siostrę, że w nią zwątpiła poprzedniego dnia. Córka Kasi towarzyszy kobietom w Warszawie. Potem przychodzi do ojca. Krzysztof przez przypadek odczytuje w jej telefonie SMS od Bena, z którego wynika, że dziewczyna chce wyjechać do USA. Zaniepokojony dzwoni do byłej żony. Jacek prosi Magdę, by ze względu na jego matkę przyszła do ośrodka na obiad. Ździebłowska się zgadza. Na miejscu okazuje się, że pani Mądrasiuk życzy sobie zjeść posiłek w Borowiku. Ksiądz informuje sołtysa o wstrzymaniu przez nadzór budowlany powstania kapliczki ze względu na zły stan materiałów. Gałek idzie do stolarni, by dowiedzieć się, jak idą prace nad rzeźbami świętych.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...