M jak miłość | odc. 1499

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bartek ukrywa u siebie Mirka. Naraża się bandytom, którzy zjawiają się w Jonkowie. Andrzej jedzie na policyjne szkolenie do Legionowa. Marzenka miesiąc przed terminem porodu odczuwa silne skurcze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Bartek ukrywa u siebie Mirka. Naraża się przez to lokalnym bandytom, którzy zjawiają się w Jonkowie. Lisiecki kłamie, że nie ma kontaktu z Kowalikiem. Kilka godzin później jego warsztat zostaje podpalony. Policja rozpoczyna śledztwo. Słysząc, że mąż nie zamierza wskazać podejrzanych, Ula wybucha złością. Oznajmia Bartkowi, że ma dość jego kłamstw. Maria i Maciej w przychodni zmagają się z trudnym przypadkiem. Walczą o życie 10-letniej Eweliny. Jedynym ratunkiem jest dla niej przeszczep płuc. Andrzej jedzie na policyjne szkolenie do Legionowa. W tym czasie Marzenka miesiąc przed terminem porodu dostaje silnych skurczy. Sonia zawozi ją do szpitala. Niebawem zjawia się tam też zdenerwowany przyszły ojciec. Mateusz wyznaje Barbarze, że Lilka jest w ciąży. Seniorka jest zmartwiona i zarzuca nastolatkom, że są nieodpowiedzialni. Tymczasem chłopak prosi ukochaną o rękę. Wręcza jej pierścionek, który należał do jego matki. Udaje mu się przekonać Lilkę, by przyjęła oświadczyny. W USC świeżo upieczeni narzeczeni dowiadują się jednak, że są za młodzi, by wziąć ślub.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...