Leśniczówka (202)

telenowela Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Teodor wyjawia Krzysztofowi prawdziwy stan zdrowia i oznajmia, że chciałby poznać wnuczki. Robert oświadcza, iż znalazł doskonały teren pod biznes. Miejsce należy do lasów państwowych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Grzymowski wysyła Natalii SMS, w którym pisze, że jest całkowicie zdrowy. Podczas spotkania z pracownicą mecenas tłumaczy, że wieść o chorobie źle wpłynęłaby na wizerunek kancelarii. Potem Teodor rozmawia z Krzysztofem. Wyjawia mu prawdziwy stan swojego zdrowia i oznajmia, że chciałby poznać wnuczki. Majewski nazywa go manipulatorem. W biurze Robert oświadcza, iż znalazł doskonały teren pod biznes. Miejsce należy do lasów państwowych. Zdaniem Konrada LasPost byłby lepszym miejscem na przeprowadzenie konsultacji społecznych niż stara szkoła. Kasia jednak upiera się przy swoim. Sołtys próbuje przekonać księdza, by poparł jego stronę w sporze. Marek i Janusz odnajdują Daniela w lesie. Młody Karcz nadal ma żal do ojca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...