M jak miłość | odc. 1498

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin rozpoczyna współpracę z Jakubem jako prywatny detektyw. Kamil wciąż nęka go telefonami i zmusza do spotkania w barze. Leszek ulega wypadkowi. Oświadcza się Asi, która odwiedziła go w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Marcin rozpoczyna współpracę z Jakubem jako prywatny detektyw. Ku przerażeniu Izy szybko wdaje się w bójkę. Tymczasem Kamil wciąż nęka go telefonami. Zmusza Chodakowskiego, by spotkał się z nim w barze. Tłumaczy, że zniknięcie Artura to dla niego sprawa rodzinna i zamierza wyjaśnić ją do końca. Potem prawnik umawia się z Olewiczem. Mężczyzna wyznaje mu, że feralnej nocy widział Artura. Leszek wraca z USA. Zjawia się na Wietrznej. Wyznaje Asi miłość i przeprasza za przykrość, którą sprawiła jej Nina. Wizyta biznesmena nie podoba się Wojtkowi i Michałowi. Niedługo potem Krajewski wdaje się w ostry spór w ojcem, gdy odkrywa jego szemrane interesy. Tuż po opuszczeniu jego biura ulega wypadkowi i trafia do szpitala. Zjawia się tam zaniepokojona Asia. Wręcza jej pierścionek i prosi ją o rękę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...