Pingwiny z Madagaskaru | sezon 2 odc. 15: Wykonać robotę/ Brylantowy król

(The Penguins of Madagascar: Work Order/ Hot Ice)

serial animowany USA 2010-2012  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Alice wzywa Gusa, który ma przeprowadzić remont wybiegu dla pingwinów. Zwierzaki muszą znaleźć sposób, aby go powstrzymać. Król Julian wysyła życzenie do Dającej Gwiazdy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Alice wzywa Gusa, który ma przeprowadzić remont wybiegu pingwinów. Zwierzaki muszą znaleźć sposób, aby go powstrzymać. Król Julian wysyła życzenie do "Dającej Gwiazdy". Otrzymuje on diamentowy naszyjnik, którym zainteresowany jest jeszcze ktoś inny.

Zobacz także

Ładuję...