Detektyw Murdoch 7: Do śmiertelnego zimna (15)

(Murdoch Mysteries 7: The Spy Who Came Up to the Cold)

serial kryminalny Kanada/​Wielka Brytania 2013
zdjęcie

W skrócie

W Buffalo dochodzi do zamachu na prezydenta. Na posterunek Williama przyjeżdża agent Meyers, który poszukuje anarchistów podejrzewanych o zawiązanie spisku przeciwko władzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kanada, początek XX wieku. Popularność zyskują kinoteatry i grane w nich pierwsze filmy dźwiękowe. Podczas jednego z seansów dojdzie do strzelaniny. Detektyw William Murdoch rozpocznie śledztwo w tej sprawie. W kręgu podejrzanych znajdzie się obecny na widowni znany wynalazca Thomas Edison. Murdoch zmierzy się także z fenomenem zabójczych pająków, potworem z morskiej piany, zombie i zagadkową śmiercią rowerzysty. Jak zwykle będzie mógł liczyć na pomoc podwładnego George'a Crabtree i ukochanej Julii Ogden.

W tym odcinku

W Buffalo dochodzi do zamachu na prezydenta USA, McKinleya. Szokujące wydarzenie wstrząsa całym krajem. Na posterunek Williama przyjeżdża amerykański agent specjalny, Terrence Meyers. Mężczyzna poszukuje anarchistów, podejrzewanych o spisek przeciwko władzy. Przebieg ich wspólnego śledztwa zaburza pojawienie się odwiecznego wroga Meyersa, Alana Clegga. Skomplikowana sytuacja wymaga od Murdocha wyjątkowej cierpliwości i dyplomacji. Detektyw, który znalazł się w centrum międzynarodowej siatki szpiegowskiej, będzie musiał rozwiązać zagadkę, współpracując z dwoma skłóconymi agentami.

Występują

Twórcy

Ładuję...