Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (162)

serial kryminalny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Sawicki bada sprawę śmierci nauczycielki, której zwłoki znalazła na śmietniku uczennica. Podejrzenia padają na ojca nastolatki. Kowalski odkrywa, że ofiara prowadziła podwójne życie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Sawicki usiłuje ułożyć sobie życie z Moniką. Dziewczyna nadal jednak żyje w strachu. Po traumatycznych przeżyciach, jakich doświadczyła, wciąż ma poczucie, że ktoś czyha na jej życie. Sawicki próbuje ją chronić, jednak trudno mu pogodzić opiekę nad ukochaną z pracą. Stróż prawa bada sprawę śmierci młodej nauczycielki matematyki, której zwłoki znalazła na śmietniku jedna z jej uczennic. Sawicki i Latoszek podejrzewają ojca jednej z dziewcząt. Mężczyzna jest agresywny i nie ma wiarygodnego alibi. Przeglądając komputer ofiary, Kowalski odkrywa jednak, że nauczycielka prowadziła podwójne życie. Miała kochanka i wiele wskazuje na to, że to właśnie z nim spędziła ostatni dzień swojego życia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...