Detektyw Murdoch 7: Niedokończone sprawy (12)

(Murdoch Mysteries 7: Unfinished Business)

serial kryminalny Kanada/​Wielka Brytania 2013
zdjęcie

W skrócie

Pewien mężczyzna na łożu śmierci wyznaje, że osiem lat temu zabił swoją żonę. Murdochowi trudno jest dać wiarę tym rewelacjom, gdyż sądzi, że ta sprawa została dawno wyjaśniona i zamknięta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kanada, początek XX wieku. Popularność zyskują kinoteatry i grane w nich pierwsze filmy dźwiękowe. Podczas jednego z seansów dojdzie do strzelaniny. Detektyw William Murdoch rozpocznie śledztwo w tej sprawie. W kręgu podejrzanych znajdzie się obecny na widowni znany wynalazca Thomas Edison. Murdoch zmierzy się także z fenomenem zabójczych pająków, potworem z morskiej piany, zombie i zagadkową śmiercią rowerzysty. Jak zwykle będzie mógł liczyć na pomoc podwładnego George'a Crabtree i ukochanej Julii Ogden.

W tym odcinku

Pewien mężczyzna na łożu śmierci wyznaje, że osiem lat temu zabił swoją żonę. Murdochowi trudno jest dać wiarę tym rewelacjom, gdyż sądzi, że ta sprawa została dawno wyjaśniona i zamknięta. Postanawia jednak bliżej się temu przyjrzeć. Jego śledztwo wykazuje, że mężczyzna nie miał możliwości popełnić tej zbrodni. Zaintrygowany detektyw prosi dr Ogden o pomoc w rozwikłaniu zagadki. Murdoch podejrzewa bowiem, że niewyjaśnione morderstwo ma związek z inną sprawą sprzed lat, którą po raz pierwszy wspólnie prowadzili.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...