Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (161)

serial kryminalny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Przy drodze znaleziono zwłoki młodej kobiety. Brakuje jednak samochodu ofiary. Mieszkający w pobliżu znajomy śledczych - Wojtala - znajduje pojazd w jednym z okolicznych gospodarstw.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Przy drodze znaleziono zwłoki młodej kobiety. Brakuje jednak samochodu ofiary. Mieszkający w pobliżu znajomy śledczych - Wojtala - znajduje auto w jednym z okolicznych gospodarstw. Okazuje się jednak, że złodziej nie jest mordercą, lecz miejscowym chuliganem. Zirytowani odebraniem im auta bandyci podpalają dom Wojtali i Jawor musi go przygarnąć do siebie. Mieszkają odtąd we trójkę, bo kanapę policjanta zajmuje już Daga Górska, która nie ma gdzie się podziać po rozstaniu z chłopakiem. Wkrótce okazuje się, że ofiara wracała od ginekologa, którego usiłowała namówić do wykonania aborcji. Jawor i Górska zaczynają podejrzewać, że przyczyną tragedii mogła być niechciana ciąża dziewczyny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...