Teleman

Ukryta prawda | sezon 11 odc. 758

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kalina jest studentką czwartego roku zarządzania. By się utrzymać, pracuje za barem. Od roku spotyka się z Olafem, który ma żonę i dwuletnie bliźniaki. Wkrótce dziewczyna odkrywa, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

22-letnia Kalina jest studentką czwartego roku zarządzania. Żeby się utrzymać, pracuje za barem. Od roku spotyka się z Olafem, który ma żonę i dwuletnie bliźniaki. Wkrótce dziewczyna odkrywa, że jest w dziesiątym tygodniu ciąży. Przeraża ją perspektywa rodzicielstwa, ale zamierza zachować dziecko, ponieważ sprzeciwia się aborcji. Olaf obiecuje Kalinie, że weźmie rozwód i stworzy rodzinę razem z nią. Studentkę wspiera przyjaciółka Daria oraz Mateusz, kolega z uczelni. Niestety, wychodzi na jaw, że płód ma poważnie wady genetyczne, przez które kwalifikuje się do zabiegu aborcji. Kalina musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu. Wspiera ją Olaf.

Zobacz także

Ładuję...