Teleman

Ukryta prawda | sezon 11 odc. 757

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Renata po rozstaniu z mężem układa sobie życie z Tadeuszem. Niestety, mężczyzna nie dogaduje się z jej dziećmi. Gdy podnosi rękę na jej syna, biologiczny ojciec chłopaka zabiera go do siebie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

Renata bardzo przeżyła porzucenie przez męża Łukasza, który zostawił ją i dwoje nastoletnich dzieci - Idę oraz Kamila - by związać się z młodszą kochanką Agnieszką. Krótko po rozstaniu kobieta poznała Tadeusza, a niedawno para zamieszkała razem. Partner matki wciąż krytykuje chłopaka Idy, Antka. Z kolei Kamil kłóci się z mężczyzną o bałagan. Renata prosi go, by był łagodniejszy wobec jej dzieci. Wkrótce nastolatek zostaje przyłapany na pokazywaniu kolegom ze szkoły pistoletu Tadeusza. Wściekły mężczyzna podnosi na niego rękę. Biologiczny ojciec Kamila zabiera syna do siebie. Jakiś czas później Renata widzi pod domem przyjaciela partnera, Henryka, który jest towarzystwie zaniedbanej kobiety. To jego cierpiąca na schizofrenię żona. Nachodzi ona samego Tadeusza.

Zobacz także

Ładuję...