Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (160)

serial kryminalny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ginie dziennikarka śledcza, gwiazda TV. Wach i Walczak odkrywają, że ofiara pisała książkę opartą na wspomnieniach znanego gangstera, który został świadkiem koronnym. W sprawę angażują się media.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Ginie dziennikarka śledcza, gwiazda popularnego programu telewizyjnego. Wach i Walczak odkrywają, że ofiara pisała książkę opartą na wspomnieniach znanego gangstera, który został świadkiem koronnym. Policjanci podejrzewają, że śmierć dziewczyny może być efektem zemsty jego byłych kompanów. Tymczasem macierzysta stacja telewizyjna dziennikarki zamierza szczegółowo relacjonować postępy w śledztwie, co utrudnia policji wykonywanie obowiązków. Nowy wątek w śledztwie otwiera anonimowy telefon. Walczak zastanawia się, jak uregulować należność za wesele, które się nie odbyło. Negocjuje z Kubisem podwyżkę, nie dostaje jej jednak. W toku emocjonującej rozmowy naczelnik nagle traci przytomność za biurkiem. Tymczasem poszukiwana w całym mieście Ewelina jest nadal w rękach tajemniczego mężczyzny, który przygotowuje dla niej wyrafinowaną torturę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...