M jak miłość | odc. 1493

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamil zaczyna śledztwo w sprawie zaginięcia Artura. Zjawia się w klubie, w którym trenuje Marcin. Gdy Chodakowski odmawia rozmowy, prawnik postanawia wykorzystać Magdę, by zdobyć potrzebne informacje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Kamil rozpoczyna śledztwo w sprawie zaginięcia Artura. Zjawia się w klubie, w którym trenuje Marcin. Próbuje wypytać go o dramatyczne wydarzenia nad jeziorem. Gdy Chodakowski ucina rozmowę, prawnik postanawia wykorzystać Magdę, by zdobyć potrzebne informacje. Dziewczyna opowiada mu o napadzie na Izę i dzieci. Prawnik jedzie na miejsce i spotyka się z Olewiczem. Udaje, że jest zainteresowany kupnem domku Chodakowskich. Wypytuje go o ostatnie niebezpieczne zajście w tej okolicy. Wieczorem Olek odbiera niepokojący telefon. Podkomisarz Adam Grójecki informuje go, że znaleziono ciało Skalskiego. Prosi, by lekarz, który jako ostatni widział go żywego, stawił się rano w komendzie. Marcin podejrzewa, że Krajewski nie działa zgodnie z prawem. Zakrada się do jego biura, by przejrzeć dokumenty. Szef przyłapuje go na gorącym uczynku i zaczyna mu grozić. Wzburzony Chodakowski oznajmia, że nie da się w wrobić w szemrane interesy i rzuca pracę. Aleksandra umawia się z byłym mężem, Grzegorzem. Mężczyzna prosi ją, by dała mu jeszcze jedną szansę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...