Ukryta prawda | sezon 11 odc. 756

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Urzędniczka Krystyna nie zauważa ważnego e-maila z Brukseli zawierającego istotne informacje. Grozi jej zwolnienie. Szefowa obiecuje nie wyciągać konsekwencji, jeśli będzie donosić na kolegów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

Krystyna samotnie opiekuje się ciężko chorą matką. Pracuje jako urzędniczka średniego szczebla w administracji centralnej. Od dwóch miesięcy jej przełożoną jest Izabela. To bardzo wymagająca perfekcjonistka, wobec pracowników stosująca mobbing. Pewnego dnia Krystyna odkrywa, że nie zauważyła ważnego maila z Brukseli zawierającego istotne zmiany dotyczące warunków projektu, nad którym pracuje jej zespół. Okłamuje szefową, że wiadomość znalazła się w spamie. Izabela zleca informatykom zbadanie komputera pracownicy i prawda wychodzi na jaw. Krystynie grozi zwolnienie dyscyplinarne. Przełożona obiecuje jednak nie wyciągać konsekwencji, jeśli zgodzi się ona donosić na kolegów. Urzędniczka szuka pomocy u dawnego dyrektora, Jerzego. Mężczyzna staje po stronie Izabeli. Zdesperowana Krystyna postanawia dowiedzieć się więcej na temat nowej szefowej. Odkrywa głęboko skrywane osobiste tajemnice.

Zobacz także

Ładuję...