Chicago P.D. 2: Truposz (9)
(Chicago P.D.: Called in Dead)

W skrócie
Prowadzona przez funkcjonariuszy akcja antynarkotykowa kończy się niepowodzeniem. Rodzinie Olinsky'ego grozi niebezpieczeństwo. Burgess i Roman muszą współpracować z byłą dziewczyną Seana.
Oglądaj w telewizji
Opis
Dalsze losy detektywów z chicagowskiej policji. Sierżant Hank Voight (Jason Beghe) wpada w tarapaty. W trakcie śledztwa w sprawie śmierci Jina staje się jednym z podejrzanych. Z kolei dochodzenie w sprawie serii morderstw nabiera dla niego osobistego wymiaru, ponieważ jedną z ofiar okazuje się jego przyjaciel z dzieciństwa. Ekipa zajmie się również poszukiwaniem zabójcy, który wziął na cel Halsteada (Jesse Lee Soffer).
W tym odcinku
Prowadzona przez funkcjonariuszy akcja antynarkotykowa kończy się niepowodzeniem. Teraz rodzinie Olinsky'ego grozi niebezpieczeństwo. Burgess i Roman muszą współpracować przy śledztwie z byłą dziewczyną Seana.
Występują













