Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (157)

serial kryminalny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kierowca autobusu znajduje na przystanku bombę zegarową. Na szczęście ładunek jest wadliwy i nie dochodzi do eksplozji. Wkrótce zamachowiec zapowiada rozmieszczenie w mieście kolejnych bomb.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Kierowca autobusu miejskiego znajduje na przystanku bombę zegarową. Na szczęście ładunek jest wadliwy i nie dochodzi do eksplozji. Wkrótce zamachowiec kontaktuje się z policją i zapowiada rozmieszczenie w mieście kolejnych bomb. Kuba Walczak i Paulina Wach rozpoczynają śledztwo. Mimo zastosowania nadzwyczajnych środków nie udaje się zatrzymać szantażysty podczas przekazania okupu. Dopiero przebłysk geniuszu Walczaka pozwala kryminalnym wpaść na trop, który prowadzi do emocjonującej konfrontacji z terrorystą. Kuba tymczasem zrezygnował z poślubienia Izy i teraz musi borykać się z konsekwencjami tej decyzji. Doskwiera mu samotność, więc za radą Bolka kupuje sobie rybki. Do Kuby odzywa się też jego niedoszły teść i wręcza mu niezapłacone faktury weselne. Tymczasem młoda kobieta, Ewelina, zostaje uwięziona w piwnicy przez tajemniczego mężczyznę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...