Teleman

Ukryta prawda | sezon 11 odc. 754

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka niedawno otworzyła kwiaciarnię. Jakiś czas później zaczepia ją Krzysztof - konkurent w walce o lokal, z podobnym pomysłem na biznes. Żąda, by Agnieszka zatrudniła jego żonę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

39-letnia Agnieszka niedawno otworzyła kwiaciarnię, o której zawsze marzyła. Jakiś czas później zaczepia ją Krzysztof - konkurent w walce o lokal, z podobnym pomysłem na biznes. Żąda, by Agnieszka zatrudniła jego żonę w charakterze wspólniczki. Gdy ona odmawia, rywal zaczyna jej grozić. Kilka dni później w mieszkaniu kobiety wybucha pożar. Agnieszka wraz z mężem Tomkiem i synem Kubą przeprowadza się do szwagra. Rodzina ma problemy finansowe, ponieważ wszystkie pieniądze zainwestowali w kwiaciarnię. Podejrzany o podpalenie Krzysztof wychodzi na wolność po 48 godzinach z powodu braku dowodów. Na domiar złego ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania. Prawniczka mówi Agnieszce, że musi poczekać na wynik śledztwa.

Zobacz także

Ładuję...