Na dobre i na złe | odc. 762: Mówię ci: wstań

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata nadal korzysta z gościnności Szczepana. Szybko zaczyna się domyślać, że małżeństwo Lipskiego i Liny to fikcja. Gospodarz wyznaje jej, że chciał uchronić młodą Libankę przed deportacją.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Agata nadal korzysta z gościnności Szczepana. Mieszkając w jego domu, szybko zaczyna się domyślać, że małżeństwo Lipskiego i Liny to fikcja. W końcu kobieta postanawia szczerze porozmawiać z dawnym ukochanym. Szczepan wyznaje jej, że chciał uchronić młodą Libankę przed deportacją. Do szpitala trafia Zuzanna. Pacjentka ma gorączkę, skarży się na ból brzucha i problemy ze stawami. Ordynator Woźnicka odkrywa, że chorą po znajomości przyjął doktor Grabski. Tadek na dyżurze znów naraża się Bartowi. Próbuje przekonać chirurga, by wrócił do badań nad eksperymentalną terapią dla osób z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Sugeruje, że jego pierwszym pacjentem może zostać Kosa. W tajemnicy przed profesorem opowiada o tym pacjentowi. Na wieść o tym Artur wpada w gniew. Zakazuje Boruckiemu wstępu na swój oddział.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...