Na dobre i na złe | odc. 766: Kolejny sądny dzień

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Matylda prosi o pomoc Olka. Nadal bowiem obawia się dziewczyn, u których ma dług. Kazia i Tadek jadą na rozprawę dotyczącą incydentu, po którym dziewczyna trafiła na wózek inwalidzki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Matylda prosi o pomoc Olka. Nowy przyjaciel pożycza dziewczynie pieniądze i towarzyszy jej podczas spotkania z koleżankami. Falkowicz jest przekonany, że córka go okłamuje. Postanawia ją śledzić. Gdy przyłapuje Matyldę z młodym mechanikiem, zabrania im się spotykać. Kazia i Tadek wybierają się na rozprawę dotyczącą tragicznego incydentu, po którym dziewczyna straciła władzę w nogach. Natykają się na wypadek z udziałem pary motocyklistów, którzy jechali na swój ślub. Rozpoczynają walkę o życie rannych. Godzinę później zjawiają się na sali sądowej. Tadek przyznaje, że w dniu wypadku jechał za szybko. Nie próbuje się usprawiedliwiać. Kazia wybucha gniewem. Chce wiedzieć, czemu kolega milczy i nie przedstawia okoliczności łagodzących. W szpitalu zmusza Boruckiego, by wyznał jej prawdę. Kolega potwierdza, że feralnego dnia w aucie to ona szarpnęła za kierownicę. Podczas kłótni Tadek zauważa, że Kazia poruszyła nogą. Konica pomaga Roxanie, właścicielce firmy cateringowej, która zasłabła w jego gabinecie. W Leśnej Górze zjawia się Graczyk, dyrektor NFZ. Ma podjąć decyzję dotyczącą eksperymentalnej terapii, którą zamierza prowadzić Bart.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...