Na dobre i na złe | odc. 764: Jeśli jutro nas nie będzie

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Matylda zostaje zaatakowana przez koleżanki. Żądają one pieniędzy za tabletki, które od nich kupiła. W obronie dziewczyny staje Olek. Marcin pomaga nastolatkowi, który ma silną reakcję anafilaktyczną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Podczas powrotu ze szkoły Matylda zostaje zaatakowana przez koleżanki. Żądają pieniędzy za tabletki, które od nich kupiła. W obronie dziewczyny staje 18-letni mechanik Olek, który przypadkiem przejeżdżał w pobliżu. Wystraszona dziewczyna prosi, by odprowadził ją do domu. Następnego dnia Olek zakrada się do pokoju dziewczyny, by oddać jej plecak, który zgubiła podczas kłótni z koleżankami. Ponieważ Matylda boi się, że ojciec zobaczy u niej nieznajomego, Olek wyskakuje przez okno. Poważnie rani się w nogę. Gdy Falkowicz znajduje go w swoim ogrodzie, próbuje wypytać, co tu robi. Widząc jednak stan intruza, wzywa pogotowie. Okazuje się, że Olek musi przejść operację. Matylda odwiedza go w szpitalu. Dominika wychodzi ze szpitala. Wciąż jednak ma objawy, które niepokoją Marcina. Molenda zabiera dziewczynę na spacer i wyznaje jej miłość. Chce, by razem zamieszkali. W pracy natomiast jako ratownik próbuje pomóc nastolatkowi, który ma silną reakcję anafilaktyczną. Zajmuje się także jego bratem, sparaliżowanym Piotrem, który chce walczyć o prawo do eutanazji. Do tego Molenda znów spotyka się z Julką, by zdobyć informacje o śledztwie prowadzonym przez prokuratora Kąkola. Dowiaduje się od niej, że na miejscu zbrodni znaleziono te same leki, których użył do sfingowania śmierci Zubrzyckiego. Hania wciąż nie potrafi porozumieć się z matką. Załatwia je przeniesienie do szpitala z Zgierzu. Po powrocie próbuje przeprosić Michała, że zniknęła niemal bez słowa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...