Niania: Ślub Małgosi (131)

serial komediowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał prosi Małgosię o rękę. Maks nie chce wyrazić zgody na małżeństwo. Małgosia przekonuje ojca, a wstawia się za nią Frania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przygody sympatycznej i pełnej życia kobiety, która pracuje jako opiekunka do dzieci w domu producenta filmowego Maksymiliana Skalskiego. Bezpośrednia Frania szybko zyskuje sympatię domowników i przyjaźń dzieci. Jedyną osobą, która nie potrafi znieść jej obecności, jest przyjaciółka pana Skalskiego, Karolina.

W tym odcinku

Michał prosi Małgosię o rękę. Maks nie chce wyrazić zgody na to małżeństwo. Dziewczyna przekonuje ojca, że kocha chłopaka i będzie z nim szczęśliwa. Wstawia się za nią Frania. W końcu narzeczony zostaje zaakceptowany. Ślub ma się odbyć w rezydencji Skalskich. Michał zaprasza na ceremonię swoją kuzynkę, Beatę Kozidrak. Frania jest tak podekscytowana wizytą znanej piosenkarki, że dostaje skurczów porodowych. Mąż wiezie ją do szpitala. Okazuje się, że to fałszywy alarm, ale kobieta musi zostać na noc w klinice. Chcąc poznać goszczącą w jej domu gwiazdę, Skalska ucieka. Okazuje się, że Karolina i Konrad, którzy mają romans, są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...