Rezydenci 3: Dzień Pielęgniarki (6)

(The Resident 3: Nurses' Day)

serial obyczajowy USA 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W dniu swojego święta pielęgniarki mają mnóstwo pracy. Cain wykonuje niebezpieczną operację. Conrad obawia się, że jego ojciec rozprowadza środki, które mogły przyczynić się do śmierci Jessiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy opowieści o grupie lekarzy, którzy mierzą się z osobistymi i zawodowymi wyzwaniami, każdego dnia tocząc walkę o życie swoich pacjentów. W ostatnim sezonie Chastain Memorial Hospital został wykupiony przez sieć Red Rock Mountain Medical. W nowej odsłonie serialu widzowie będą śledzić przykre konsekwencje tej transformacji. W szpitalu pojawia się nowy personel medyczny, a placówka zarządzana jest jak żądna zysków finansowych korporacja, stawiająca wpływy ponad zdrowie pacjentów. Zmiany te zmuszą lekarzy do jeszcze większego zaangażowania w walkę o ich życie.

W tym odcinku

W dniu swojego święta pielęgniarki w szpitalu Chastain mają mnóstwo pracy. Kobiety czują się przemęczone i niedocenione. Cain wykonuje niebezpieczną operację, po tym jak wygrał w pokera. Conrad obawia się, że jego ojciec rozprowadza środki, które mogły przyczynić się do śmierci Jessiego. Raptor natomiast poznaje swoją matkę.

Występują

Twórcy

Ładuję...