Absentia 2 (3)

(Absentia 2: Guilty)

serial kryminalny USA 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Emily dręczy poczucie winy. Wraca do FBI, by zbadać tajemnicze zabójstwo. Jej postawa spotyka się z uznaniem. Kobieta współpracuje z agentem Calem Isaakiem. Musi ukrywać osobisty związek ze sprawą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historia agentki FBI Emily Byrne (Stana Katic), która podczas pościgu za jednym z najbardziej niebezpiecznych seryjnych morderców Bostonu znika bez śladu i zostaje uznana za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w leśnej chacie. Kobieta cierpi jednak na zanik pamięci. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż (Patrick Heusinger) ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje inna kobieta. Wkrótce Emily zostaje wplątana w kolejną serię morderstw. Amerykański serial kryminalny, powstający na zlecenie należącej do Sony Pictures Television stacji AXN.

W tym odcinku

Emily trapi poczucie winy po śmierci kogoś, kogo kiedyś odrzuciła. Wraca do FBI, aby zbadać tajemnicze zabójstwo. Jej postawa spotyka się z uznaniem. Kobieta współpracuje ze swoim nowym partnerem, agentem specjalnym Calem Isaakiem, co nie jest łatwe, bo musi ukrywać osobisty związek ze sprawą. Nick i Julianne są coraz bliżej poznania tożsamości terrorysty, obawiają się jednak, że może on przygotowywać kolejny atak.

Występują

Twórcy

Ładuję...