Na sygnale: Owoc miłości (255)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Po bohaterskiej akcji Adam Wszołek traci przytomność. Ratownicy odkrywają, że sam doznał ciężkiego urazu, a jego życie jest zagrożone. Lidka źle się czuje. Koledzy przypuszczają, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Doktor Banach jedzie z kolegami do wypadku, w którym ranne zostały dwie osoby. Na miejscu odkrywa, że poszkodowanym pomocy udziela już Adam Wszołek. Matka rannej dziewczynki opowiada o jego bohaterskiej akcji i jest mu wdzięczna za uratowanie dziecka. Gdy sytuacja wydaje się opanowana, Adam nagle traci przytomność. Wówczas ratownicy odkrywają, że sam doznał ciężkiego urazu, a jego życie jest zagrożone. Lidka źle się czuje. Koledzy przypuszczają, że jest w ciąży. Artur jednak obawia się, że dziewczyna może być ofiarą przemocy domowej. Zastanawia się, czy nie skrzywdził jej narzeczony. Podejrzenia te okazują się bezpodstawne. Doktor Góra przekonuje się, że koleżanka rzeczywiście spodziewa się dziecka. Jego ojcem nie jest jednak Robert. W stacji pojawia się nowa pracownica Wiktoria. Od razu próbuje zaprowadzić tam nowe porządki. Ekipa doktora Góry robi wszystko, by uratować seniora, który cierpi na niewydolność serca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...