Ukryta prawda | sezon 11 odc. 741

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

26-letnia Paulina to pielęgniarka w jednym ze szpitali w Warszawie. Pewnego dnia znajduje na ulicy nieprzytomnego staruszka. Udziela mu pierwszej pomocy i wzywa karetkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

26-letnia Paulina to pielęgniarka w jednym ze szpitali w Warszawie. Pewnego dnia znajduje na ulicy nieprzytomnego staruszka. Udziela mu pierwszej pomocy i wzywa karetkę. Pan Eugeniusz cierpi na starczą demencję, jest potłuczony, ma złamaną rękę. Niedługo później odwiedza go wnuczka Matylda, która opiekuje się dziadkiem na co dzień. Paulina postanawia jechać do mieszkania pana Eugeniusza. Okazuje się, że Matylda przeprowadza tam remont. Kiedy staruszek otrzymuje wypis ze szpitala, pielęgniarka deklaruje pomoc. Chce przejąć opiekę nad pacjentem do czasu zakończenia prac. To zaangażowanie nie podoba się narzeczonemu Pauliny, Michałowi.

Zobacz także

Ładuję...