Ukryta prawda | sezon 11 odc. 740

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Trzy lata temu Monika i jej brat Krystian trafili do domu dziecka. Ich ojciec zginął, a matka Ola po jego śmierci wpadła w depresję. Nadchodzi dzień powrotu dzieci do domu. Ola ma nowego partnera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

Trzy lata temu Monika i jej młodszy brat Krystian trafili do domu dziecka. Ich ojciec alkoholik zginął, a matka Ola po jego śmierci wpadła w depresję. Nadchodzi dzień powrotu dzieci do rodzicielki. Ola znalazła pracę, ma nowego partnera, Pawła. Monika szybko odkrywa, że mężczyźnie zależy wyłącznie na dofinansowaniu. Zaczyna on faworyzować Krystiana. Wkrótce dziewczyna poznaje gnębionego przez rówieśników 17-letniego Witka. Zaczynają się spotykać. Początkowo sympatyczny chłopak z czasem zaczyna zachowywać agresywnie. Nastolatka nie wie, czy powinna donieść do niego na policję. Wie, że może za to zapłacić wysoką cenę.

Zobacz także

Ładuję...