Ukryta prawda | sezon 11 odc. 739

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dominika poznaje Tomka za pośrednictwem aplikacji randkowej. Spotykają się przez dwa miesiące. Kobieta chce zaproponować, by razem zamieszkali, ale wcześniej postanawia sprawdzić wierność ukochanego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

Dominika poznaje Tomka za pośrednictwem aplikacji randkowej. Spotykają się przez dwa miesiące. Kobieta długo szukała idealnego partnera, również przez internet, więc teraz jest o niego bardzo zazdrosna. Zamierza zaproponować, żeby razem zamieszkali, ale wcześniej postanawia sprawdzić wierność ukochanego, który wieczorami często wychodzi z kumplami na miasto. Koleżanka Magda proponuje pomoc. Niedawno wróciła ze Sztokholmu, a Tomek jej nie zna. Ma sprawdzić, czy mężczyzna da się uwieść. Na początek wysyła wiadomość przez aplikację randkową, jednak pozostaje ona bez odpowiedzi. Dominika próbuje innego sposobu - wysyła testerkę wierności do baru, który odwiedza Tomek, żeby postarała się go poderwać. Sama podsłuchuje ich rozmowę przez komórkę Magdy, ustawioną na głośnik.

Zobacz także

Ładuję...