Ukryta prawda | sezon 11 odc. 738

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joanna jest 20-letnią studentką, której czas wypełnia nauka, imprezy i spotkania z przyjaciółmi. Dziewczyna wiąże się z 43- letnim Wojciechem. Tego związku nie akceptują rodzice i znajomi Asi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

Joanna jest dwudziestoletnią studentką, której czas wypełnia nauka, imprezy i spotkania z przyjaciółmi. Jej rodzice, Edyta i Janusz, właśnie obchodzą dwudziestą piątą rocznicę ślubu. Dziewczyna przypadkiem na ulicy poznaje czterdziestotrzyletniego Wojciecha. Para prędko zaczyna okazywać sobie zainteresowanie. Wiek mężczyzny przysparza jednak Asi sporo nieprzyjemności. Na studiach znajomi wyśmiewają ją i oskarżają o sponsoring. Rodzice także sądzą, że wdała się w romans. Kiedy na jaw wychodzi pewna tajemnica, Joanna przechodzi załamanie.

Zobacz także

Ładuję...